Квіти на день закоханих у Києві

Найромантичніше свято – день святого Валентина – стане чудовим приводом для вираження почуттів до дівчини. Давно ви разом чи стосунки тільки зароджуються, 14 лютого – той самий день, коли можна сміливо заявити про найпотаємніше. У свято прекрасна половина людства чекає на подарунки, зізнання та компліменти від своїх половинок. Звичайно, подія не обходиться без сюрпризів. Один із найпопулярніших подарунків – квіти. Ніжними букетами чоловіки наповнять будинок гармонією та святковим настроєм.

Наш магазин «Київ Роза» приготував оригінальну добірку різноманітних святкових наборів! На сайті ви зможете купити на день закоханих будь-які квіти, м’які іграшки, солодощі та кульки.

заказ цветов на 14 февраля

Коли в букеті – найкрасивіші компліменти

Відносини чоловіка та жінки змінюються з часом, але в них залишається та ж ніжність і трепетність, що й роки тому. Щоб знову спалахнула пристрасть, необхідно запалити іскорку та підтримувати полум’я. Як це зробити? Можна замовити квіти на день закоханих. Проста композиція обов’язково сколихне почуття та розповість про те, що важко передати словами. Адже кожен букет, з любов’ю зібраний нашими флористами, сповнений особливої ​​магії.

Троянди. Їхній вид водночас радує, надихає й зачаровує. Прекрасна квітка з дивовижно чуттєвими пелюстками має на своєму стеблі шипи, які оберігають таку прекрасну рослину від чужорідних посягань. 101 троянда на день всіх закоханих справлятиме найяскравіше враження. Кількість квітів означає ваше бажання підкреслити всепоглинаюче почуття. Троянди символізують пристрасть і безмірне кохання. Якщо ви плануєте купити подарунок дівчині, то прийнято вибирати яскраво-червоні або чорні квіти. Для тих пар, які давно живуть разом, відтінок рослин вибирається за особистими уподобаннями.

заказ цветов на 14 февраля

Нехай біля її ніг будуть найкрасивіші квіти!

Тюльпани. Ніжна весняна квітка буде чудовим подарунком на день закоханих. Аромат тюльпанів та їх презентабельний вигляд розкажуть вашій обраниці про палаюче кохання і зможуть розбудити відповідну реакцію. Бажаючи зробити сюрприз, варто вибрати квіти з доставкою додому в Києві до дня закоханих. Таким чином, дівчина має відгадати, від кого ж такий подарунок.

Лілія. Букети з цими квітами підкажуть про весну, що наближається, і подарують дівчині масу яскравих емоцій. Лілії дарують на подяку за чуйне кохання, бажаючи повернути колишню пристрасть і чуттєвість у стосунки. Розкішні букети представлені дуже різноманітно, тому кожен зможе вибрати саме ту композицію, яка, на його думку, буде найідеальнішою.

Для милої половинки – найкращий букет

Замовити квіти на день закоханих можна у нашому інтернет-магазині у будь-який день. Проте до свята робити це потрібно заздалегідь. Найчастіше квіткові магазини задовго до свята починають приймати попереднє замовлення. Безпосередньо у святковий день зробити замовлення досить проблематично.

У нас один із найбільших каталогів флористичних композицій у Києві. В асортименті найпопулярніший букет на 14 лютого – сто одна троянда, різноманітні змішані мікси, недорогі квіти, плюшеві ведмедики будь-яких розмірів, кульки у вигляді серця. Доставка квітів у Києві подбає про те, що ваш сюрприз вдався на славу! Ми вчасно доставимо подарунок на найромантичніше свято в році і привітаємо тих, хто вам по-справжньому дорогий!